Creative Commons License Deed

Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна (CC BY 4.0)

Відмова від відповідальності

This deed highlights only some of the key features and terms of the actual license. It is not a license and has no legal value. You should carefully review all of the terms and conditions of the actual license before using the licensed material.

Creative Commons is not a law firm and does not provide legal services. Distributing, displaying, or linking to this deed or the license that it summarizes does not create a lawyer-client or any other relationship.

This is a human-readable summary of (and not a substitute for) the license.

Ви можете вільно:

 • Змінювати — реміксувати, трансформувати, і брати матеріал за основу
 • для будь-яких цілей, навіть комерційних.
 • Ліцензіар не може відкликати цідозволи поки ви дотримуєтесь умов ліцензії.

На наступних умовах:

 • Із Зазначенням АвторстваВи маєте вказати автора, розмістити посилання на ліцензію та вказати чи було внесено зміни до твору. Ви можете зробити це у будь-який розумний спосіб, але так, щоб не створювати враження стосовно того, що ліцензіар підтримує вас або ваше використання твору.

  Що означає "Зазначення авторства цього твору"?
  Сторінка, з якої ви прийшли, міститі вбудовані ліцензійні метадані, що включають інформацію відносно того, як розробник хотів би бути згаданим при повторному використанні. Ви можете використовувати цей HTML-код для цитування твору. Це дозволить включити метадані до вашої сторінки і дасть іншим можливість знати оригінал твору.
 • Без додаткових обмежень — Ви не можете висувати додаткові умови або застосовувати технологічні засоби захисту, що обмежують права інших на дії дозволені ліцензією.

Повідомлення:

 • Ви можете не дотримуватись умов ліцензії у частині, що стосується елементів матеріалу, котрі знаходяться у суспільному надбанні, або коли ваш спосіб використання дозволений застосовними виключеннями та обмеженнями авторського права.
 • Не надається жодних гарантій. Ліцензія може не надавати всіх необхідних дозволів, необхідних для вашого використання матеріалу. Наприклад, інші права, такі як право на приватне життя або особисті немайнові права можуть обмежувати ваші можливості у використанні матеріалу.
 

Застосовні правила медіації будуть визгачені в застереженні про авторське право, опублікованому з твором, або запиті про медіацію. У разі якщо інше не було зазначено у застереженні про авторське право, розповсюдженому з твором, будуть застосовуватісь правила медіації UNCITRAL.

Докладніше.

 

Якщо такі наявні, ви маєте вказати ім'я автора, застереження про авторське право, вказівку на ліцензію, застереження про відмову від відповідальності, та посилання на матеріал. Більш ранні, ніж Версія 4.0, версії ліцензій CC також вимагають від вас вказувати назву матеріалу, якщо вона наявна, та можуть мати інші невеликі відмінності.

Докладніше.

 

В 4.0, ви маєте зазначити чи ви вносили зміни до матеріалу і зберігати зазначення попередніх модифікацій. В 3.0 і попередніх версіях ліцензії вказівка про внесені зміни була необхідною тільки у разі створення похідного твору.

Інструкція стосовно позначення.

Докладніше.

 

Ви також можете використати ліцензію, що визначена як сумісна на https://creativecommons.org/compatiblelicenses

Докладніше.

 

Комерційним вважається використання головним чином спрямоване на отримання комерційних вигод чи грошових коштів.

Докладніше.

 

Зміна формату сама по собі не призводить до створення похідного твору.

Докладніше.

 

Ліцензія забороняє застосування засобів технологічного захисту, визначених з урахуванням положень Статті 11 Угоди ВОІВ про авторське право.

Докладніше.

 

Права користувачів, встановлені винятками і обмеженнями авторського права, такі як право на добросовісне і чесне використання, не обмежуються ліцензіями СС.

Докладніше.

 

Можливо вам потрібно буде отримати додаткові дозволи перед використанням матеріалу у бажаний вами спосіб.

Докладніше.